Klausimas:
Laba diena,norejau paklausti ar verta susirupinti jog vidury ciklo buvo 1d. tepliojimas?to niekada nera buve.
Atsakymas:
Jei tai kartosis,reikia pasitikrinti,nes gali būti tam tikrų sutrikimų.
Daiva Keršulytė
Į vaistinę užeina niūrus vaikinukas:
- Duokite man priemonę nuo nemigos.
- Kokią?
- Nėštumo testą.
Ar žinai apie naujieną „Viviton 1000 „?