Balandžio
29 d. į Lietuvą atvykstą “Gongo kelio” pradininkas, Didysis gongo meistras
Don’as  Conreaux (JAV),  multiinstrumentalistas  Tomas Soltronas Čartoryskis (Lenkija)  ir
balso šamanė Abby DelSol (Argentina). Drauge su Lietuvos gongų meistrais
Alicija, Ričardu ir Luku Eiliakais Lietuvos rusų dramos teatro scenoje jie
sukurs ypatingą Garso misteriją „Tone of Life“ – Gyvenimo Garsas. Šiuo koncertu
prasideda gongų meistrų Europos turas „Už taiką Žemėje“, kuris tęsis daugiau
nei dešimtyje šalių.

Misterijos
klausytojai pasiners į pusantro metro dydžio galingo Mother Cosmo gongo ir daugiau
nei dešimt kitų planetarinių ir stichijų gongų vibracijas ir išgirs aibę
archainių ir šiuolaikinių obertoninių instrumentų garsų: krištolo dubenų,
fleitų, monochordo, santuro, šruti, šamaniškų būgnų, didžeridu skabėjimą.
Kosminiai elektrinės gitaros garsai bei vokalas papildys šią įstabią misteriją.

Šios muzikos neįmanoma priskirti jokiam žinomam muzikos žanrui.  “Gongo kelio” įkvėpėjas Don’as Conreaux
vadina ją laisvos sielos džiazu, nes muzika ir vokalas gimsta laisvoje
improvizacijoje, iš akimirkos “čia ir dabar”. Kurdami kiekvieną misterijos
akimirką, atlikėjai perteikia tam tikras būsenas, leidžiančias klausytojams
pasinerti į kosmoso erdves ir subtiliausias savo sielos kerteles.

Psichologijos studijos „Menas Būti“ įkūrėja, koncerto
organizatorė ir dalyvė Alicija Eiliakas džiaugiasi: „Jaučiuosi pakylėta,
kad  kursime Garso misteriją tokioje
ypatingoje erdvėje ir su nekantrumu laukiu galimybės pagroti su pusantro metro
skersmens Mother Cosmo gongu! Tokio dydžio gongas virpins Pabaltijos žmones
pirmą kartą. Esu laiminga, kad Lietuvoje vėl koncertuos pasaulinio lygio gongų
meistrai ir kad Vilniuje prasideda jų europinis turas. Don‘as Conreaux jau
trečią kartą lankysis Lietuvoje ir šį kartą jis atvyksta ne tik koncertuoti ir
mokyti, bet ir inicijuoti pirmojo Baltijos šalyse Taikos gongų ir varpų sodo
atidarymą. Tai jo autorinio, globalaus projekto, dedikuojamo taikai Žemėje,
dalis.“

Koncertas vyks trečiadienį, balandžio 29 d. 19.00 val. Lietuvos rusų dramos teatre, J.Basanavičiaus g. 13,
Vilniuje.
Bilietus platina www.bilietai.lt

Daugiau
informacijos:  www.menasbuti.lt

Kontaktinis
asmuo: Alicija Eiliakas, tel.: 8687 85625, alicija@menasbuti.lt